10 Ağustos 2017 Perşembe

TİMUR EREN : RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ IN CUMHURBAŞKANLIĞINA ATANMA MAZBATASI YOK HÜKMÜNDEDİR.TİMUR EREN : RECEP TAYYİP ERDOĞAN' IN CUMHURBAŞKANLIĞINA ATANMA MAZBATASI YOK HÜKMÜNDEDİR.

9 Ağustos 2017 mustafakemal.selanik1881@gmail.com

Konu: Recep Tayyip ERDOĞAN' ın; var olduğunu iddia ettiği; Eyüp Lisesi diploması ile birlikte, yine var olduğunu iddia ettiği Aksaray Yüksek Ticaret Okulu ( 1974 yılındaki adı ile Aksaray İktisadi ve Ticari İlimler Yüksekokulu ) diplomalarının gerçekten var veya yok olduğu; son derecede ciddi krimilal bir inceleme sonucu doğrulanmadıkça; Recep Tayyip ERDOĞAN' a; YSK' ca ALTIN TEPSİ İÇERİSİNDE İKRAM EDİLEN; Cumhurbaşkanlığına atanma mazbatası yok hükmündedir.

Recep Tayyip ERDOĞAN; kesinlikle ÜNİVERSİTE MEZUNU değildir. Yüksek Seçim Kurulunca Anayasamız ve yasalarımız ayaklar altına alınıp, PASPAS GİBİ ÇİĞNENEREK; Recep Tayyip ERDOĞAN' ın Cumhurbaşkanı aday adaylığı başvurusu; kanunsuz ve usulsüz olarak nasıl kabul edilebilmiştir? Yüksek Seçim Kurulu Başkan ve üyeleri ile birlikte; Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı ve başsavcı vekilleri – Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi' nin en üst düzey yöneticileri; maalesef Recep Tayyip ERDOĞAN' ın bu konuda açıkça suç ortağı konumundadırlar.

Recep Tayyip ERDOĞAN' ın; var olduğunu iddia ettiği; Eyüp Lisesi diploması ile birlikte, yine var olduğunu iddia ettiği Aksaray Yüksek Ticaret Okulu ( 1974 yılındaki adı ile Aksaray İktisadi ve Ticari İlimler Yüksekokulu ) diplomalarının gerçekten var veya yok olduğu; son derecede ciddi krimilal bir inceleme sonucu doğrulanmadıkça; Recep Tayyip ERDOĞAN' a; YSK' ca ALTIN TEPSİ İÇERİSİNDE İKRAM EDİLEN; Cumhurbaşkanlığına atanma mazbatası yok hükmündedir.

Recep Tayyip ERDOĞAN' ın; var olduğunu iddia ettiği Eyüp Lisesi diploması ile birlikte, yine var olduğunu iddia ettiği Aksaray Yüksek Ticaret Okulu ( 1974 yılındaki adı ile Aksaray İktisadi ve Ticari İlimler Yüksekokulu ) diplomasına ait tüm kayıtların; önce polis krimilal laboratuvarlarında; sonrasında ise jandarma krimilal laboratuvarlarında son derecede titiz bir incelemeye tabi tutularak; gerçek durum kesinlikle saptanarak, müeyyidesinin hiç kimsenin göz yaşına bakılmaksızın tavizsiz uygulanması gerekmektedir.

Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi, yasalarımıza göre imkânsız olan Recep Tayyip ERDOĞAN' a; Cumhurbaşkanlığı yüce makamı ALTIN TEPSİ İÇİNDE nasıl ikram edilebilmiştir? TC. DEVLETİ' nin MER' İ ( yürürlükteki ) ANAYASASI ve YASALARINA GÖRE CUMHURBAŞKANI ADAY ADAYI GÖSTERİLMESİ İMKÂNSIZ OLAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN' a, YSK' ca CUMHURBAŞKANLIĞI MAZBATASI NASIL VERİLEBİLMİŞTİR ? RECEP TAYYİP ERDOĞAN' ın, CUMHURBAŞKANLIĞI' nın MEŞRU OLUP OLMADIĞI TARTIŞMASININ DERHAL BAŞLATILAK; EN KISA SÜREDE NETİCEYE ULAŞILARAK; MÜEYYİDESİ' nin TAVİZSİZ UYGULANMASI GEREKMEKTEDİR. İvriz ve Hasanoğlan KÖY ENSTİTÜLERİ menşeli; emekli lise öğretmeni Timur EREN, 09 Ağustos 2017

 
a45UyF587661-170809213347 Oraj Poyraz oraj.poyraz@openmail.cc
2017/08/10  01:27 2  65  alelma@yahoogroups.com


 

Nemo censetur ignorare legem
Kanunu bilmemek mazeret olamaz.

Latin Atasozu

Allah, ahirette peygamberlere kimligini kanitlamak icin bacagini acip baldirini gosterir.

Buhari 97/24, 10/129 ve 68.surenin tefsiri

HIROSIMA, NAGAZAKI

Insanligin yuz karasi
Hirosima Nagazaki.
Mezar kentlerdir burasi
Hirosima Nagazaki.
Amerikan vahsetiyle
Gorulmemis dehsetiyle
Korku salan mansetiyle
Hirosima Nagazaki.
Yuz binler yanip eridi
Azrail hizli yurudu
Burada insanlik curudu
Hirosima Nagazaki.
Imparator teslim oldu
Ensesinde bomba buldu
Alevleri hakim kildi
Hirosima Nagazaki.
Kimi yasli kadin kuldu
Sabi subyan olum buldu
Ne cabuk da unutuldu
Hirosima Nagazaki.

Fena vurdu vahsi Bati
Kuruttular cumle otu
Bugun dahi durum kotu
Hirosima Nagazaki.
Yuz binleri yilan soktu
Amerika kina yakti
Merhameti asla yoktu
Hirosima Nagazaki.
Su gibi eridi demir
Insanlar olmustu komur
Yok edildi nice omur
Hirosima Nagazaki.
Yahudiler imal etti
Goz dagi vermeye yetti
Yalniz iki ucak gitti
Hirosima Nagazaki.
Hiddeti yim hatirlattim
Derdime ne dertler kattim
Merhameti ben mi sattim
Hirosima Nagazaki.

ASIK HIDDETI


Grup eposta komutlari ve adresleri :
Gruba mesaj gondermek icin : ozgur_gundem@yahoogroups.com
Gruba uye olmak icin : ozgur_gundem-subscribe@yahoogroups.com
Gruptan ayrilmak icin : ozgur_gundem-unsubscribe@yahoogroups.com
Grup kurucusuna yazmak icin : ozgur_gundem-owner@yahoogroups.com
Grup Sayfamiz : http://groups.yahoo.com/group/Ozgur_Gundem/
Arzu ederseniz bloguma da goz atabilirsiniz : http://orajpoyraz.blogspot.com/

BitCoin URL: 16496HKpgEEpx1d6t688HiXXdJP5jdA9xo


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder