10 Ağustos 2017 Perşembe

KADİR CANGIZBAY : HEPİNİZ SÜBYANCI, ÖLÜSEVER VE DE YAMYAM CANİLERSİNİZ

 


KADİR CANGIZBAY : HEPİNİZ SÜBYANCI, ÖLÜSEVER VE DE YAMYAM CANİLERSİNİZ"Kendi öz yarısını köle addeden bir toplumun kendisi de istiklale layık değildir." Bu Anıttepe'deki bir kız yurdunun kapısında taşa kazınmış bir ibare ve altındaki imza da Mustafa Kemal Atatürk.

Belirli bir etnisiteden millet adı çıkartmak büyük bir hata; ama Gazi Mustafa Kemal de çok büyük bir kahraman ve 'Aydınlanma'cı.

İnsanlık, 'Aydınlanma' ile başlar ve devlet yönetimine yansıması 'laiklik' ilkesiyle olur: Laiklik ilkesinden yana olmayan, tam tamına bir insanlık düşmanıdır.

'İdam' cezası geri getirilmemelidir; getirilecekse de sadece 'laiklik ilkesi anayasadan kaldırılsın' diyenler için getirilmelidir: İnsan canı onlar için önemsizdir; referansları mezar-ötesi, hayat sonrasıdır; bir an önce o tarafa gönderilmelidirler.

Halkımız 'idam' cezasını istiyormuş, milli iradeymiş: Ben %52 oyla seçildim diyene her an hatırlatmalıyız, cumhurbaşkanlığında sana verilen oy, sadece 37 küsur, toplam seçmen bazında; yani, seçmenlerin %62'den fazlası sana oy vermemiş cumhurbaşkanı olasın diye.

Ayrıca, 'Hıristiyanların mallarına el konulup Müslümanlara dağıtılsın' mı veya 'Hıristiyan erkekler sünnet edilsin mi' diye bir halkoylaması yapıldığında sonuç 'evet' çıksa, hem de yüzde 99 oranında, bunu meşru mu sayacağız?

Başkanlık/cumhurbaşkanlığı soytarılıklarına kendimizi hapsetmeden, şunu dimdik dayatmalıyız: Eşit seçme-seçilme hakkı, bunun için de sıfır barajlı ve 'milli bakiyeli' seçim sistemi; o kadar. Buna karşı çıkan ise 12 Eylül darbecisi ve 'milli/siyasal' irade dolandırıcısı korsan pislik.'

Son söz olarak da, müteffikleri pedofilist Mursi, nekrofil İhvan ve de yamyam Suudiler olanlara bin lanet. Ama bu lanetimizin altını boş bırakmayalım: Mursi, 9 yaşındaki kızların evlendirilmesini meclisten çıkartmak için yırtındı; buradaki sapıklar ise 3-5 yaşındaki kızların başını örtüp erkek çocuklarından ayırıyor ve 6-8 yaş arası kızları 'karı' yapma yolunda fetva veriyorlar.

"Hepiniz sübyancı, ölüsever ve de yamyam canilersiniz": ama, yine de "yaşasın AKP".

 
a45UyF587661-170810190924 Oraj Poyraz oraj.poyraz@openmail.cc
2017/08/10  23:27 2  65  alelma@yahoogroups.com


 
--

Sen Ruanda Mi Olmak Istiyorsun, Buyur Ol.

Recep Tayyip ERDOGAN(RTE)
Turkiye denilen ulkenin basbakani

9. De ki:
Siz gercekten yeri iki gunde yaratani inkar edip duracak misiniz?
Birde O na esler mi kosuyorsunuz?
O, butun alemlerin Rabbidir.
10. O, dort gun icinde, yeryuzunde yukselen sabit daglar yaratti, orada bolluk ve bereket meydana getirdi ve orada rizik arayanlarin ihtiyaclarina uygun olarak riziklar takdir etti.
11. Sonra goge dogruldu da o bir duman iken ona ve yere:
Ikiniz de ister istemez gelin! dedi.
Ikisi de: isteye isteye geldik. dediler.
12. Boylece onlari iki gunde yedi gok olmak uzere yerine koydu ve her gokte (bulunan meleklere) islerine ait emrini vahyetti.
Dunya gokyuzunu kandillerle donattik ve koruduk, iste bu, hep o cok guclu ve herseyi bilenin takdiridir.

Fussilet suresinde

Mutareke gununden beri Rum ve Ermenilerin, Itilaf Devletleri tesvik ve himayesi altinda nasil milli izzeti nefsimizi yaraladiklarini, ne suretle saltanat ve hukumet hakkini ayaklar altina aldiklarini ...

(17 Eylul 1919)
K.ATATURK


Grup eposta komutlari ve adresleri :
Gruba mesaj gondermek icin : ozgur_gundem@yahoogroups.com
Gruba uye olmak icin : ozgur_gundem-subscribe@yahoogroups.com
Gruptan ayrilmak icin : ozgur_gundem-unsubscribe@yahoogroups.com
Grup kurucusuna yazmak icin : ozgur_gundem-owner@yahoogroups.com
Grup Sayfamiz : http://groups.yahoo.com/group/Ozgur_Gundem/
Arzu ederseniz bloguma da goz atabilirsiniz : http://orajpoyraz.blogspot.com/

BitCoin URL: 16496HKpgEEpx1d6t688HiXXdJP5jdA9xo


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder